Direct Detect® – unikaalsed lahendused valkude kvantitatiivseks analüüsiks IR spektromeetria abil.
Biomarkerid ja immunoloogilised uuringud
Me pakume teile suurimat valikut biomarkerite teste, sealhulgas ELISA, RIA ja MILLIPLEX® MAP (multi-analüütide plaadid), ning kasutades meie komplekte, reagente ja kõrge kvaliteediga tööriistu, saate järjekindlalt saavutada parimaid tulemusi, säästa aega ja raha.
Western Blotting
Western blot on üks enim kasutatavaid meetodeid laboris, kuid ikka on veel raskusi järjepidevate kvaliteetsete tulemuste saamisega. Võttes kokku mitmete aastate teadusuuringud, andis Merck oma panuse Western blottingu innovatsiooni. Rääkides Western blottingu tootevalikust, toome esile reagendid, mida kasutatakse keemiliseks luminestsentsiks ja fluorestsentsiks, valgu eraldamise komplektid, üleandmise membraanid, samuti SNAP i.d.® 2.0 süsteemi. See on uus, teise põlvkonna Western blotting meetodi immunodetekteerimise etapi valkude tuvastamise süsteem, mis vähendab blokeerimist, pesemise ja antikehade inkubatsiooniaega tundidest minutiteni.
Valkude kvalitatiivne ja kvantitatiivne analüüs
Kasutades Direct Detect® spektromeetrit, saate tulemused lihtsalt, tilgutades 2 μL proovi. Ei ole vaja eraldi proovi ettevalmistamist ega kurnavat standardsete kõverate koostamist, ei ole vaja tarbetuid küvette, samuti ei jää mingeid vedelaid jäätmeid. Direct Detect® süsteemi abil saadud tulemused on täpsemad, puuduvad häired, mis on iseloomulikud tavalistele kolorimeetrilistele uuringutele. Arvutades amiidühendeid valguahelas, tuvastab süsteem täpselt sisemise valgu koostise, tuginemata aminohapete paiknemisele, siduvatele omadustele või redokspotentsiaalile. Saate hinnata segude põhikomponente, mis erinevad I ja II amiidregiooni poolest (nt. lipiidid ja karbohüdraadid), mis lihtsustab lüsaatide valmistamist ja membraanfiltreerimist (lihtsam kui kunagi varem!).
Antikehad ja uurimissüsteemid
Merck Company pöörab erilist tähelepanu antikehadele ja uurimissüsteemidele. Koos Upstate® ja Chemicon® tarnib Merck valideeritud antikehi, mis on ette nähtud järgnevateks teadusuuringute valdkondadeks: neuroloogia, epigeneetika ja rakusignaalid, kasvajarakkude struktuuriuuringud.